لیفت پوست با نخ

بر اثر چه عواملی ممکن است لیفت پوست با نخ لازم شود؟

پوست صورت به دلایل مختلفی ممکن است حالت افتاده پیدا کند از جمله: کاهش وزن ،جاذبه زمین، افزایش سن و … .می توان برای رفع این مشکلات، لیفتینگ انجام داد و پوست را جمع کرده و افتادگی را برطرف نمود.

لیفت صورت با نخ چیست؟

به طور کلی در این روش، نخ همراه سوزن وارد قسمت های مشخص پوست می شود  و نخ درناحیه چال پوست قرار می گیرد واما سوزن بیرون می آید و تنها نخ در پوست می ماند . اما این نخ ها کاملا جذب شده و در ظاهر پوست دیده نمی شود.( پس ازشش ماه نخ کاملا جذب می شود و تا یک سال جای آن به طور کامل برطرف خواهد شد.)

نخی که در لیفت صورت به کار می رود، همان نخ مورد استفاده در عمل دریچه قلب است و این نخ ها بدون هرگونه حساسیت بوده و کاملا جذب خواهند شد.)

با این عمل، کلاژن سازی انجام شده و به اهدافی از جمله: جمع شدن پوست، رفع چین و چروک ، بالاکشیدن برخی نواحی پوست و… دست پیدا می کنیم و در نهایت پوست، سفت و محکم خواهد شد.

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

نواحی تحتانی صورت، اطراف پلک و یا اطراف گونه ممکن است حالت افتاده پیدا کرده باشد ، در این صورت با استفاده از لیفت صورت با نخ، این مشکلات برطرف خواهد شد.

نخ خاردار را در دو طرف صورت یا نواحی اطراف پلک و ابرو، می گذارند و با توجه به نیاز بیمار پوست به بالا کشیده شده و یا جمع می شود.

لیفت صورت با نخ چه عوارضی دارد؟

هر روش درمانی با توجه به بدن بیمار،حساسیت هایی دارد اما محل مرکز درمانی،  مهارت پزشک متخصص  و… میتواند درایجاد و یا جلوگیری از درد موثر باشند.

در لیفت صورت با نخ مانند اکثر روش های درمانی از جسم خارجی استفاده می شود.

و به همین دلیل، ممکن است بدن عکس العمل در مقابل آن داشته و یا حساسیتی را نشان دهد اما به صورت کلی عوارضی برای آن مشاهده نشده است.

برخی از افراد پوست های بسیار حساسی داشته و نمی توانند بسیاری از ابزار های آرایشی که اکثرخانم ها استفاده می کنند را به کارببرند ، این افراد باید قبل از انجام لیفت صورت حساسیت های پوستی خود را با پزشک درمیان بگذارند.

برای جلوگیری ازعفوت و دیگر موارد، می توان با استفاده از آنتی بیوتیک از این قبیل مشکلات پیشگیری نمود.

امروزه زندگی اکثر افراد به گونه ای است که زمان کافی برای ورزش و تغذیه مناسب ندارند و به طور کلی پوست به مرور سست و افتاده می شود. شما عزیزان برای درمان این مشکل و جوان سازی صورت، جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم  کلینیک زیبایی در پاسداران ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

مراقبت های لازم پس از انجام لیفت با نخ

به طور کلی برای لیفت صورت با نخ نیاز به مراقبت های خاصی نیست و آمادگی ویژه ای را لازم ندارد و همین طور زخم یا آسیب خاصی را به صورت وارد نخواهد کرد.

اما به طور کلی بهتر است نکات زیر را رعایت کنم

از کارهایی که خون رسانی را در بدن کاهش می دهد اجتناب کنید مانند مصرف دخانیات

تا مدت کمی از ایجاد فشار زیاد فیزیکی پرهیز کنید

داروهایی که توسط پزشک توصیه شده را با دقت و مرتب مصرف کنید

از کمپرس یخ در صورت لزوم استفاه کنید

 

کلینیک لاغری در پاسداران

 

برچسب گذاری توسط , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *